193 одинадцятикласники нашого району зустріли свої випускні світанки
- Деталі
- Автор: admin
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 25 червня 2018
-
Перегляди: 2339


Трепетно очікуване свято промайнуло як одна щаслива мить. Напружені емоції через вибрики погоди завершилися вишуканим елегантним святом юності і краси.


У суботу, 23 червня 2018 року, на центральній площі міста Монастирище традиційно вітали кращих випускників району.
З вітальним словом виступили голова районної державної адміністрації Олег Федорович Недогода, голова районної ради Микола Олексійович Орендарчук та начальник відділу освіти Тетяна Степанівна Ганжала, які нагородили золотою медаллю та відзнакою за високі результати в навчанні Бурлаченко Яну, випускницю Цибулівського закладу загальної середньої освіти І -ІІІ ступенів.

Срібними медалями та відзнаками були нагороджені Кашоїд Анастасія, випускниця Шабастівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Климовських Марія, випускниця опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5», Корнєєва Єлизавета та Ярмола Віталій, випускники Цибулівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, Моргонюк Денис і Сазонтова Юлія, випускники Монастирищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит».


Відзнаками за високі результати в навчанні нагороджені Кузьменко Яна, Люлька Аліна, Фариба Марія, випускники Цибулівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Батькам кращих випускників району були вручені подяки за сумлінне виконання батьківських обов’язків, зразкове виховання дітей та активну життєву позицію.
До вітального слова та нагородження кращих випускників приєдналися голова міста Тищенко Олександр Михайлович, голова Шабастівської сільської ради Потурнак Тетяна Олександрівна та голова Цибулівської селищної ради Калашник Юрій Миколайович.
Це – офіційна частина.


А ще були: яскравий парад випускників, цікаві презентації шкіл, хвилини патріотичного піднесення під час виконання Державного Гімну випускницею ЗЗСО "Ліцей "Ерудит" Матушко Анною за підтримки всіх випускників і учасників свята; танцювальна композиція – спогад про шкільне життя, неперевершені танці одинадцятикласників та зворушливий вальс дітей і батьків.

Легкий необтяжливий романтичний вечір, пронизаний родинною атмосферою, був особливим для неповторних випускників.


Чітку організацію та ретельну підготовку свята забезпечили працівники КУ «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради» , Будинку дитячої і юнацької творчості.


