593193355724 травня у Монастирищенському районі  на базі Монастирищенського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. "Ліцей "Ерудит" та  опорного закладу загальної середньої освіти  "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. №5" відбулось тестування з української мови і літератури.  У ньому взяли  участь 415 осіб, що становить 99,1 % від загальної кількості зареєстрованих.Вперше ДПА та ЗНО у такому форматі проходили учні та студенти закладів професійної освіти.  Тест також є обов'язковим для випускників шкіл і абітурієнтів, які вступатимуть до вишів.

Проведення зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування забезпечували 73 особи, серед яких педагогічні працівники ЗЗСО району, методисти КУ "Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради" та представники Київського регіонального центру оцінювання якості освіти. За дотриманням процедури зовнішнього незалежного оцінювання спостерігали 9 громадських спостерігачів.

Встановлення порогу «склав/не склав» та визначення результатів ЗНО з української мови відбудеться до 14 червня.

Оголошення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури відбудеться не пізніше 15 червня.

Після цього навчальні заклади отримають результати державної підсумкової атестації своїх випускників з української мови.

При оголошенні результатів ЗНО з української мови і літератури будуть оприлюднені таблиці переведення тестових балів за шкалою від 100 до 200 балів і таблиці за шкалою від 1 до 12 балів.