DSCN8657DSCN8663

КУ «МРМК МРР» повідомляє, що відповідно до графіку проведення методичних заходів на 2017-2018 н. р., на базі БДЮТ 16.05.2018 року проведено інструктивну нараду для директорів закладів дошкільної освіти, ЗЗСО, у яких функціонує дошкільний підрозділ.

В роботі заходу взяла участь головний спеціаліст Монастирищенського районного управління Держпродспоживслужби  Калінчук Т.В., яка у своєму виступі наголосила, що з 4 квітня Держпродспоживслужба має право не лише реагувати на ситуації, які склалися в певних сферах контролю, але й виконувати чи не найважливішу її функцію – превентивну. Детально зупинилася на організації харчування та оздоровлення дітей під час літнього відпочинку.

Методист КУ «МРМК МРР» з дошкільної освіти Кузьмінська Ю.М. проаналізувала нормативно-правові документи, що регламентують організацію літнього оздоровлення дітей, запросила директорів до обговорення покрокового алгоритму організації літнього оздоровлення. Наголосила, що особливу увагу в літній період слід надати питанням безпеки життєдіяльності дітей, роботу необхідно спрямувати на організацію змістовної, різноманітної діяльності з метою оздоровлення дошкільнят, забезпечення їх активного відпочинку, закріплення і розширення уявлень про навколишній світ. При цьому слід враховувати вік дітей, місце проведення, погодні умови. Оскільки вся робота з дітьми має проводитись максимально на свіжому повітрі, слід продумати оптимальний   варіант виносних посібників, іграшок, їх розташування, розміщення дітей.

Учасники наради отримали рекомендації щодо оформлення ділової документації з оздоровлення, інструктажів,  планування роботи, організації загартувальних процедур.