DSC01857DSC01851

 

 

 

 

 

 

 Методист  КУ « Монастирищенський  районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради» Куролап В.В. 20  квітня 2018 року на базі  БДЮТ  провела навчально-методичний семінар практичних психологів та соціальних педагогів.
     Учасниками семінару було спільно опрацьовано  основні положення Законів України  « Про запобігання та протидію домашньому насильству» (від  07.12.2017р №2229)  , « Про охорону дитинства» (від 26.04.2001р №2402 – ІІІ станом на 07.01.2018р),  «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків» (від 08.09.2005 р №2866-ІV),  « Про освіту» (від 05.09.2017р №2145-VІІІ). Присутні отримали інформацію про зміни та нові нормативно-правові документи з питань діяльності психологічної служби,про  класифікації домашнього насильства ,спеціальні заходи щодо протидії  домашнього насильства , ознаки насильницьких злочинів, адміністративну та  кримінальну відповідальність за їх вчинення.       Враховуючи актуальність зазначеного питання , в ході семінару було вирішено  посилити превентивну роботу щодо попередження насильства серед  дітей та молоді , провести тренінги, виховні години, виступи на батьківських зборах щодо профілактики виникнення домашнього насильства.
     Корчовна В.О. соціальний педагог  Цибулівської ЗЗСО І-ІІІ ст. розповіла про реалізацію в закладі  інформаційно-освітньої програми «Сімейна розмова», проведення заходів відповідно до алгоритму  впровадження програми.
    Досвідом роботи щодо  формування навичок безпечної поведінки дітей та організацію заходів щодо запобігання протидії торгівлі людьми  поділилась соціальний педагог Халаїдівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Красножон Т.В.
      Соціальні педагоги та практичні психологи переглянули відеоролики ,  обговорили причини,  виникнення груп ризику  торгівлі людьми,  розглянули можливості упровадження програми виховної роботи  «Особиста гідність. Безпека життя. Громадська позиція».
На завершення  семінару увагу слухачів було закцентовано на  забезпеченні підготовки випускників до соціалізації у дорослому самостійному житті.
 З авторською програмою « Проектуємо майбутнє»( коучингові заняття  для старшокласників) виступила Дзірун З.В., соціальний педагог Монастирищенського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.