фото 1Відповідно до графіку проведення методичних заходів, 25.04.2018 року на базі закладу дошкільної освіти «Ромашка» Аврамівської сільської ради було проведено семінар длядиректорів ЗДО і керівників дошкільних підрозділів ЗЗСО на тему: «Тренінг як засіб психологічної допомоги вихователям». фото 2
Методист КУ «МРМК Монастирищенської районної ради» з питань дошкільної освіти Кузьмінська Ю.М. у вступному слові до початку  семінару зазначила, що необхідність психологічної допомоги педагогам в оволодінні  прийомами самоконтролю, самодіагностики, новими стратегіями поведінки у психотравматичних ситуаціях стала передумовою обговорення цієї теми.
В сучасному  суспільстві педагог  стрімко втрачає монополію на володіння знаннями. Інформацію легко отримати, якщо є доступ до мережі Інтернет. Натомість усе більшого значення набувають так звані «м’які навички», до яких належать: здатність мислити критично та креативно, аналізувати проблеми і генерувати рішення, ефективно спілкуватися і налагоджувати стосунки, попереджувати та конструктивно розв’язувати конфлікти, володіти собою і керувати стресами. фото 3Тому останнім часом активні й інтерактивні методи навчання, що їх часто об’єднують спільною назвою «тренінг», набувають усе більшої популярності.
В ході роботи семінару педагоги  стали безпосередніми учасниками тренінгу «Шлях до успіху».фото 4
 Учасники семінару отримали методичні  матеріали на паперових та електронних носіях  про  структуру, регламент тренінгових занять, застосування основних методів навчання  під час їх проведення.