imagesЛабораторія-центр інформаційних технологій КНЗ "Черкаський ОІПОПП ЧОР» повідомляє , що підручник з інформатики для 5 класу (автори О.В. Коршунова та І.О. Завадський) успішно пройшов 1-й етап конкурсного відбору та буде виставлений на вибір учителів. У зв'язку з цим буде поведено інформаційні вебінари, на яких буде розглянуто особливості структури, змісту та організації навчання інформатики за підручником.

Поки заплановано 6 вебінарів, що проводитимуться не для окремих регіонів, а для учителів всієї країни відразу, що можуть записатися на зручний для них день.

Запрошуємо відвідати інформаційні вебінари, які проводитимуть О.В. Коршунова та І.О. Завадський - автори одного з підручників з інформатики для 5 класу, що пройшли конкурсний відбір і друкуватимуться у 2018 році за державний кошт.

На вебінарах будуть розглянуті такі питання:

1) Особливості підручника "Інформатика. 5 клас" та його використання в навчальному процесі.

2) Інтерактивний онлайновий підручник з інформатики для 5-11 класів.

Вебінари проходитимуть о 19:00 з 12.04 по 16.04 щодня, а також 22.04. Посилання для входу на вебінар будуть опубліковані на сайті http://itknyga.com.ua. Для участі у вебінарі потрібна попередня реєстрація, яку можна пройти на цьому ж сайті.