10657 1 42524 березня та 31 березня 2018 року у Монастирищенському районі відбулося пробне тестування у форматі ЗНО. Йому передував організаційний етап, під час якого учнів було поінформовано про строки оформлення документів, правила реєстрації та особливості проведення основної і додаткової сесій ЗНО, організовано індивідуальні консультації для одинадцятикласників та їх батьків, висвітлено особливості проходження тестування на сайті КУ «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради», проведено відповідну підготовчу роботу по створенню пункту пробного тестування на базі Монастирищенського ЗЗСО І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит». До проведення пробного ЗНО було залучено 30 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти району, які пройшли відповідне навчання та інструктаж.

    Для участі в пробному ЗНО з української мови та літератури, яке відбулося 24 березня 2018 р., було зареєстровано 119 учнів 11 класів закладів загальної    середньої освіти району. Пройшли тестування 118 учасників, що становить 99,2 % від загальної кількості зареєстрованих учнів.

     В особистих кабінетах учасників пробного тестування та на сервісі «Визначити результати пробного ЗНО» вже оприлюднено результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури. Результати за шкалою 1 – 12 та шкалою 100 – 200 отримали лише ті особи, які ввели свої відповіді до сервісу визначення результатів. Таблиці переведення тестових балів розміщені в розділі «Пробне ЗНО».

     31 березня 2018 р. випускники складали тести з математики (38 учнів), історії України (20 учнів), англійської мови (31 учень), географії (2 учні), хімії ( 14 учнів), фізики (2 учні) та біології ( 12 учнів). Всього на тестування було зареєстровано 119 учасників, не з’явилися на тестування з поважних причин3. Вперше тести з іноземних мов містили частину «Розуміння мови на слух», яка передбачала прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань. Аудіофайли із цими завданнями пробного зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, німецької, французької, іспанської мов розміщено у розділі «Пробне ЗНО». У цьому ж розділі розміщено правильні відповіді до завдань ІІ сесії пробного тестування.

   Відтак учасники, які брали участь у пробному тестуванні, можуть перевірити правильність виконання завдань і вирахувати кількість набраних тестових балів.
Максимальна кількість тестових балів, яку можна отримати, виконавши всі завдання:
історія України – 94,
математика – 62,
біологія – 80,
географія – 94,
хімія – 80,
фізика – 60,
англійська мова – 72.

   Для визначення результатів пробного тестування учасники можуть вносити відповіді до сервісу «Визначити результати пробного ЗНО» до 3 квітня включно.

Таблиці переведення тестових балів у шкалу 100–200 та шкалу 1–12 будуть розміщені в розділі «Пробне ЗНО» 6 квітня. Для тих, хто скористається сервісом визначення результатів, інформація про кількість набраних балів буде розміщена в персональному кабінеті учасника пробного тестування 6 квітня.