20180329 10011720180328 084359 001ІІ сесія учителів початкових класів, які будуть навчати першокласників у 2018-2019 році відбулася  27-29 березня на базі  Опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5»  .
   На тренінгу, професійно підготовленому  та проведеному методистом відділу освіти Свердлик Наталією Павлівною, педагоги ознайомилися зі змістом початкової освіти у вимірі сьогодення, детально опрацювали Державний стандарт початкової освіти, організацію ефективного і безпечного освітнього середовища. Педагоги із задоволенням визначали мету, цілі, етапи та особливості проведення ранкових зустрічей. Познайомилися зі структурою Модельної навчальної програми, сутністю та основними принципами педагогіки партнерства.
  У  ході тренінгу необхідні теоретичні знання поєднувалися з практичними вправами, іграми. Для зняття напруги, координації уваги учасники тренінгу виконували кінезіологічні вправи «Ліниві вісімки для письма», «Слон», «Дзеркальне малювання». Сподобались руханки «Комарик», релаксаційна вправа «Незвичайний хор» та багато іншого цікавого і захоплюючого. Особливо запам’ятались презентації та роздавальний матеріал ,   якісно підготовлені тренером.
   З великим задоволенням курсанти виконали практичну роботу «Лепбук». Всі учасники продемонстрували активну дієвість, креативність, творчість, нестандартний підхід у створенні новітнього способу організації навчальної діяльності молодших школярів.
     20180329 124406У роботі семінару взяла участь завідувач КУ «Монастирищенський районний методичний кабінет» Залозна Неля Ромуальдівна. Спілкуючись з учасниками,  вона підкреслила, що новий підхід до навчання передбачає партнерство і наставництво у відносинах між учителем і учнями, підтримку дітей, формування компетенцій, необхідних для вирішення життєвих  ситуацій, наголосила на ролі та відповідальності сучасного вчителя як провідника змін,  побажала успіху і натхнення у роботі всім учасникам  тренінгу.20180329 101133 001
             Позаду три дні ефективної, цікавої, напруженої праці. Підвела підсумок тренінгу у віршованій формі вчителька вищої категорії Опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5» Людмила Ревенко:
 
Новітня школа – гарне діло,
організувати навчання потрібно уміло.
Щоб кожна дитина, прийшовши до школи,
не пошкодувала про це ніколи.
 
Повірте, дитина не позіхає,
коли ліпить, малює, танцює, співає,
досліджує, створює, спостерігає,
працюючи в групі знання здобуває.
 
Завдання дорослих створити умови,
щоб кожен учень бажав перемоги.
Отримував радість від шкільного навчання
та лиш позитивні мав переживання.
 
Нагадуємо, що третя, заключна, сесія, відбудеться з 4  по 8 червня 2018 року.
     Бажаємо всім вчителям початкових класів, які будуть навчати першокласників у 2018-2019 році успішно пройти дистанційний модуль навчання та ІІІ очну сесію. Дієвості, сміливості, впевненості, креативності, рішучості Всім нам на шляху до реформи Нової української школи , здоров’я та мирного неба.20180329 12414220180329 111845