Вітаємо переможців олімпіади з інформатики!
- Деталі
- Автор: admin
-
Категорія: Новини
-
Опубліковано: 29 квітня 2026
-
Перегляди: 100


25 квітня 2026 року факультет комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка став майданчиком для проведення престижної олімпіади з інформатики (програмування) для учнів 8–11 класів. За пропозицією Управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради, честь громади захищали вихованці ліцею «Ерудит».
Вони показали високий рівень теоретичних знань та практичних навичок програмування:
- учень 11 класу Антощук Даніель посів ІІ місце;
- учень 10 класу Борисов Артем посів ІІІ місце;
- учень 8 класу Желізний Максим отримав Диплом учасника.
Окрім конкурсних завдань, старшокласники мали змогу поспілкуватися з провідними викладачами університету та взяти участь у воркшопах із детального аналізу олімпіадних задач, що стало неоціненним досвідом для майбутніх IT-фахівців.
Вітаємо переможців та їх наставника – вчителя інформатики Панночку Віталія Васильовича. Бажаємо нових успіхів та перемог.
