добротаВідповідно до щорічної акції Міжнародного центру гуманної педагогіки пропонуємо протягом березня у закладах освіти провести Уроки Доброти, Уроки Любові, Уроки Мудрості, Уроки Серця.  
 У 2018 році визначено тему «Плекаймо родину!».
Лейтмотивом таких уроків можуть бути слова:
«Пізнай свій край… себе, Свій РІД, свій народ, свою землю – і ти побачиш шлях у життя. Шлях, на якому найповніше розкриються твої здібності. Ти даси йому продовження, вторувавши стежину, із тієї стежини вже рушили у життя твої нащадки. І також будеш ти».
                                                                        Г. Сковорода
«Сім’я – це те первинне середовище, де людина повинна вчитися творити добро»
                                                                        В.Сухомлинський
Найкращі сценарії уроків зі світлинами пропонуємо надіслати на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  для виставлення на сайті Школи Гуманної Педагогіки Черкаського освітянського порталу.
Стислу анотацію про уроки з фотографіями (в форматі jpg) для розміщення на сайті Всеукраїнської Асоціації Гуманної педагогіки http://www.gumanpedagog.org.ua надсилайте, будь ласка, за бажанням, на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Вікторії Бак (мова тексту – українська). Бажаємо успіху!

 
 
Attachments:
Download this file (Уроки доброти.doc)Уроки доброти.doc[ ]30 kB