24354542543

Громадська організація «Можливості. Мотивація. Медіа.» має 9-річний досвід у сфері дитячої освіти та психосоціальної допомоги. Один із онлайн-проєктів – «Скарбничка чудес», – дозволяє в ігровій формі надати дитині віком 4-9 років професійну психосоціальну підтримку.

Особливість проєкту полягає в тому, що досвідчений педагог-психолог телефонує дитині через мобільний застосунок MaPanda у вигляді анімованого персонажа – Морквинки. Таким чином, малюк отримує казкового друга, перед яким легше і швидше розкривається. А психолог по іншу сторону екрану скеровує дії дитини так, щоб це позитивно вплинуло на її ментальний стан. Ці терапевтичні дзвінки полегшують стрес та відновлення емоційного благополуччя дітей, що підтверджується результатами анкетувань та опитувань. Не менше 94% учасників мають позитивну динаміку.

46765765756

Вже з 3-го червня 2024 року в рамках проєкту «Скарбничка чудес» стартує Тиждень підтримки ментального здоров’я. Всі бажаючі взяти в ньому участь можуть вже зараз зареєструватися за посиланням https://ngo.kh.ua/dzvinok_turboty і обрати зручний час для дзвіночка від «психолога» Морквинки. Це абсолютно безкоштовно завдяки підтримці Уряду Німеччини.

546363563453

Ознайомитися з інформацією про ГО можна на сайті https://ngo.kh.ua/ або у соціальних мережах проєкту “Скарбничка чудес” https://www.instagram.com/charivniy_dzvinok/

Щодо технічних деталей та додаткових питань про співпрацю можна звертатися на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Attachments:
Download this file (Тиждень Турботи.pdf)Тиждень Турботи.pdf[ ]18337 kB