20230922 11390620230922 113806

Сьогодні надзвичайно важливо привернути увагу кожного до власного внутрішнього світу, розвивати уміння долати негативні переживання та використовувати власну енергію для продуктивної життєдіяльності. Особливо це потрібно працівникам психологічної служби.

Саме тому 20 вересня 2023 року відбувся виїздний семінар для працівників психологічної служби Монастирищенської громади, організований КУ «ЦПРПП ММР», з метою відновлення власного ресурсу та підвищення резилієнтності учасників освітнього процесу.

     На учасників зібрання чекав неповторний ANIMALS-парк ЗОЛОТИЙ ФАЗАН – це рай для цікавих екзотичних тварин, які почувають себе, як на волі, в цьому прекрасному живописному місці. Багато з них вільно прогулюються по території, радуючи здивованих туристів. Ми побачили зовсім близько більш ніж 30 різновидів тварин, починаючи від галасливих мавпочок і закінчуючи рідкісними кенгуру-альбіносами. На території бази також є пташиний двір, де пощастило помилуватися сотнею представників пернатих: папугами, лебедями, павичами, страусами.

20230922 12080120230922 120917

Кожен учасник семінару на березі ставу, під плескіт води, скидання риби і плавання пернатих, провів вправи на підвищення резилієнтності учасників освітнього процесу. Це було незвично, цікаво, захоплююче і пізнавально !!!!! Щиро дякуємо організаторам !!!

У кожного з нас є свої секрети для відновлення власної продуктивності. Діліться ними зі своїми близькими, друзями, колегами і обов’язково з дітьми. Ми маємо бути сильними зараз. Щодня, кожну хвилину, кожен на своєму місці, ми маємо наближати Україну до найшвидшої Перемоги.