46574658478Факультет No 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ спільно з партнерами (Департамент кіберполіції Національної поліції України, Науковий парк «Наука та безпека») повідомляють про прийом електронних анкет-заявок від цьогорічних випускників закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти України для участі у вебквесті з інформаційної безпеки «КіберХНУВС».

Метою проведення заходу є реалізація здібностей талановитих учнів, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, популяризація досягнень науки, техніки та новітніх інформаційних технологій.
Вебквест буде проходити в термін з 01 травня по 07 травня 2023 року. Переможці вебквесту отримають цінні призи від організаторів.
З Положенням про проведення вебквесту Харківського національного університету внутрішніх справ з інформаційної безпеки «КіберХНУВС» для випускників закладів загальної освіти України можна ознайомитися за посиланням: https://www.univd.edu.ua/uk/dir/3215/vebkvest
Підставою для участі в вебквесті є анкета-заявка учасника, яку необхідно заповнити в електронному вигляді з 00:00 01.05.2023 (понеділок) до 24.00 07.05.2023 (неділя) за посиланням: https://forms.gle/LEqHhARFbvqZjzFn6