5489567967596Модель вступної кампанії уже визначена: вступники на перший курс закладів вищої освіти проходитимуть національний мультипредметний тест (НМТ). Іспит не буде складнішим за традиційне тестування на ЗНО. Щоб переконатися в цьому, навчитися розподіляти час на виконання завдань із різних предметів, визначити теми, над якими варто ретельніше попрацювати, абітурієнтам потрібно буде виконати завдання демонстраційних варіантів НМТ.  

Не пізніше травня будуть розміщені  тренувальні матеріали з усіх навчальних предметів, а сьогодні  пропонуємо  завдання з української мови.   

Тест розміщено в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. Інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту. 

На роботу з блоком демонстраційного варіанта «Українська мова» учні матимуть 60 хвилин, протягом яких потрібно буде виконати 30 завдань.

Як під час проходження демонстраційного тесту, так і під час реального тестування учні зможуть вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи  отримати результати тестування з цього предмета. 

Перед початком виконання просимо майбітніх абітурієнтів правдиво відповісти на 4 запитання про себе ー це допоможе зібрати важливу  статистичну інформацію. Нині багато потенційних учасників одночасно використовує тестувальник, тому можливі певні затримки у його роботі. На реальному тестуванні такого не буде, адже кількість одночасних користувачів організатори будуть обмежувати.  Якщо виникли проблеми з відкриттям тестувальника, слід скористатися іншим браузером, а також перевірити налаштування систем безпеки на  комп’ютері / планшеті / телефоні.

Якщо  повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 60 хвилин за комп’ютером / з планшетом / телефоном – можна завантажити файл із демонстраційним варіантом НМТ на свій пристрій, виконати завдання і звірити свої відповіді з правильними.