34345345353Міністерство освіти і науки України інформує про можливість педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти безкоштовно отримати ліцензії Zoom Meetings for Education з розширеним доступом Large Meeting. Для цього необхідно скористатися формою https://mooc4ua.online/s/zoom-license та подати індивідуальну заявку особисто від кожного зацікавленого працівника закладу загальної середньої освіти. Термін дії ліцензій до серпня 2023 року.
Ліцензія Zoom Meetings for Education та розширений доступ Large Meeting дозволяють учасникам освітнього процесу проводити зустрічі зі збільшеною кількістю учасників (до 1000 осіб), без обмежень в часі та здійснювати їх запис. З повним переліком функцій сервісу «Zoom Meetings for Education» можна ознайомитись за посиланням https://explore.zoom.us/en/industry/education/.
Звертаємо увагу, що з адреси Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. будуть надсилатись інформаційні повідомлення на офіційні електронні адреси закладів загальної середньої освіти з детальним описом процедури отримання ліцензії Zoom Meetings for Education.
Запити щодо додаткової інформації можна також надсилати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..