35535323452

Воєнні події, що відбуваються в Україні є стресом для всіх учасників освітнього процесу За таких умов істотно зростає роль психологічної служби в закладах освіти. З метою зростання компетентнісного рівня працівників психологічної служби, обміну досвідом 2 березня 2023 року вперше  в онлайн-режимі відбувся методичний брифінг для працівників психологічної служби Монастирищенської та Христинівської громад. Учасників зібрання привітали начальник управління освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради Ніна Завертана та директор комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищенської міської ради» Неля Залозна.

654346424554525

Консультант «Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Наталія Свердлик розкрила пріоритетні аспекти діяльності психологічної служби громади в сучасних умовах шляхом застосування єдиної циклограми діяльності закладів освіти, центру професійного розвитку педагогічних працівників, управління освіти, молоді та спорту та обласного науково-методичного центру психологічної допомоги.

454545454566465554

Наших колег з Христинівської громади зацікавила презентація авторської програми Браславської Віти Олександрівни, соціального педагога опорного закладу «Цибулівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів», переможця ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу практичних психологів та соціальних педагогів «Нові технології у новій школі». Вікторія Браславська охоче поділилася досвідом роботи по   впровадженню технік майндфулнес для регуляції стресостійкості учнів підліткового віку.

876878734654645665464

Психолог «Центру професійного розвитку педагогічних працівників Христинівської громади» Антоніна Найчук подякувала за спільний вебінар, поділилася досвідом роботи психологічної служби Христинівської громади і запросила до подальшої співпраці.

На методичному брифінгу було підведено підсумок роботи тижня психологічної служби в закладах освіти, розглянуто організаційні питання.

Приємною новиною стало повідомлення про надання благодійної допомоги працівникам психологічної служби від Всеукраїнської громадської організації «Волонтер» ( методична література, ігрові набори для дошкільнят та учнів 1-2 класів). Щиро вдячні за необхідну допомогу. Наближаємо перемогу разом !!!!!