photo 2023 02 28 18 25 31 3Комунальною установою «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищенської міської ради» спільно з Товариством Червоного Хреста України започатковано серію вебінарів для педагогічних працівників громади «Перша психологічна допомога». Метою занять є організація консультативної допомоги вчителям щодо розвитку та удосконалення навичок надання першої психологічної допомоги учням в періо дії воєнного стану в країні.

28 лютого 2023 року на базі опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит» відбувся перший такий вебінар для тридцяти вчителів біології та географії ЗЗСО Монастирищенської громади. Під час вебінару спікер Товариства Червоного Хреста України ознайомила присутніх з методиками визначення у школярів та дорослих ознак стресового та дистресового стану, розповіла про вплив таких станів на фізіологічні та психологічні функції організму, проаналізувала наслідки, до яких може призвести ігнорування першою психологічною допомогою.

Присутні змогли на власному досвіді пересвідчитися у дієвості методик надання першої психологічної допомоги, спробувати використати вправи на заспокоєння, зняття напруги, розглянули основні принципи першої психологічної допомоги «Бачити», «Слухати», «Направляти». Слухачі вебінару отримають сертифікати.

photo 2023 02 28 18 25 31 2photo 2023 02 28 18 25 31

Після закінчення вебінару консультант КУ «ЦПРПП ММР» Інна Костриця підвела підсумки роботи   міської спільноти вчителів біології та географії в 2022 році та запропонувала ознайомитися з планом роботи на 2023 рік. На зібранні було вирішено значну увагу в наступному навчальному році приділити впровадженню STEM-технологій під час вивчення предметів природничого циклу та активізувати науково-дослідницьку роботу в закладах освіти.