4376537569 І тур всеукраїнського конкурсу  «Учитель року-2023» проходив дистанційно, в умовах дотриманням заходів безпеки, пов’язаних із запровадженням режиму воєнного стану в Україні.

     На всеукраїнській платформі реєстрації учасників Конкурсу, яка проходила  з 28 листопада по 12 грудня 2022 року, зареєструвались 3 освітян Монастирищини у номінаціях   «Фізична культура» та  «Початкова освіта» :

  • Семененко Ольга Миколаївна, учитель початкових класів опорного закладу «Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 2».
  • Лабай Наталія Миколаївна, учитель початкових класів Сатанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів.

- Маленький Сергій Олександрович, учитель фізичної культури опорного закладу         загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» .

   І тур Конкурсу проводився КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» у два етапи:

-       17-20 січня І (відбірковий) етап .

-       07-10 лютого – ІІ (фінальний) етап .

   Учасники усіх номінацій під час І (відбіркового) етапу пройшли конкурсні випробування «Тестування» та «Практична робота».

   За його результатами  у фінальний етап вийшли по 10 (десять) учасників з кожної номінації.

   Під час ІІ (фінального) етапу учасники пройшли конкурсні випробування «Майстер-клас», «Дистанційний урок» та «Методичний практикум». Також членами журі було оцінено відеорезюме учасників Конкурсу.

 За рішенням журі на основі результатів конкурсних випробувань визначено по одному переможцю та по 2 лауреати (ІІ і ІІІ місця) з кожної номінації. 

  587367369 Лауреатом І туру Конкурсу став Маленький Сергій Олександрович, учитель фізичної культури опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» . Він виборов почесне ІІІ місце серед 35 учасників .

   Приємно зазначити , що в десятку кращих з 54 учасників в номінації «Початкова освіта» ввійшла вчитель Сатанівського ЗЗСО І-ІІІ ст. Лабай Наталія Миколаївна, посівши 6 місце за кількістю набраних балів.

   Дякуємо Сергію Олександровичу та Наталії Миколаївні за їх самовіддану працю, витримку, наполегливість і креативність під час Конкурсу та в повсякденному житті.

     Щиро вітаємо Сергія Олександровича з вагомим успіхом і пишаємось ним як справжнім переможцем .

     Конкурс відбувся, позаду хвилювання і велика змістовна підготовка учасників, складні умови:виключення світла, неякісний Інтернет-зв’язок і ще безліч організаційно- практичних   проблем.

Дякуємо працівникам КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищенської міської ради» та КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» за допомогу в організації проведення конкурсу, мотивацію та консультативно-методичну підтримку учасників.

   20230213 14573320230213 145819

Оскільки наказом Міністерства освіти і науки України визначено номінації, у яких будуть проводити Всеукраїнський конкурс “Учитель року” в найближчі п’ять років, вже розпочинаємо підготовку до майбутніх випробувань.

2024 -      “Географія”, “Образотворче мистецтво”,

               “Українська мова та     література”, “Фізика”.

2025     - “Зарубіжна література”, “Історія”, “Трудове навчання”, “Хімія”.

2026   - “Іноземна мова (англійська)”, “Громадянська освіта”,

               “Математика”, “Початкова освіта”.

2027 -    “Біологія”, “Захист України”, “Інформатика”,

               “Українська мова та література”.

2028   -    “Музичне мистецтво”, “Здоров’я, безпека, добробут”,

               “Основи правознавства”, “Фізична культура”.