438473634964935Повідомляємо, що ГО «Центр Інноваційної Освіти «Про.Світ» спільно з освітньою організацією «Навчай для України» проводить проєкт «Спільно для вчителів». Проєкт реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках ініціативи «Спільно до навчання».

У межах проєкту, освітня організація «Навчай для України» та студія онлайн-освіти EdEra розробили онлайн-курс про вчителювання в час кризи «Сміливі навчати». Курс отримав офіційну рекомендацію від Міністерства освіти і науки України та рецензію Українського інституту розвитку освіти.

Програма курсу передбачає лекції з практичними порадами, як організувати безпечне навчальне середовище в кризовий час, а також рекомендації щодо психологічної підтримки вчителів, навчання та взаємодії з дітьми під час війни.

Курс складається з 3 освітніх модулів: «Вчителі», «Учні та навчальний процес», «Школа й колектив в умовах воєнного стану». Під час кожного модуля слухачі курсу дізнаються та зможуть застосувати дієві практичні рішення від експертів з безпекових політик, сертифікованих психологів й лідерів освітніх думок. Окрім цього, вчителі отримають понад 50 готових інструкцій та шаблонів, які допоможуть у навчальному процесі в нових умовах. А по завершенню курсу можна отримати сертифікат з підвищення кваліфікації на 6 годин.

Курс безкоштовний. Зареєструватися можна за посиланням: https://study.ed-era.com/uk/courses/course/1762

Слідкувати за новими анонсами та ділитись ними з колегами можна на Facebook-сторінці ГО «Про.Світ»: https://www.facebook.com/CenterPro.Svit