DSC 1570КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищенської міської ради» повідомляє про нові результати проведення Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек.

Матеріали Тхорик Лариси Валеріївни, бібліотекаря опорного закладу загальної середньої освіти «Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ст. № 5», визнано кращими за результатами проведеного міського етапу Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек. Про це було повідомлено на сайті КУ «ЦПРППММР».

Згідно наказу КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» від 15.11.2022 року № 97 «Про підсумки проведення місячника шкільних бібліотек» робота Лариси Валеріївни ввійшла в 25 кращих робіт області.

Особливо приємно відзначити, що подані матеріали відібрано та надіслано до Державної науково-педагогічної бібліотеки України імені В.О.Сухомлинського, представлено та розміщено на сторінках Черкаського освітнього порталу.

Вітаємо з перемогою! Бажаємо натхнення, успіхів, нових досягнень і перемог, як в професійному,  так і в особистому житті.

Бажаємо всім, працівникам шкільних бібліотек, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага нашої громади та усієї України.