565365487623 листопада відбулося засідання комісії з перевірки олімпіадних робіт з хімії. За результатами роботи журі визначено переможців та призерів:

І місце

Дзісь Іван, учениця 7 класу Шабастівської філії Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит» (вчитель Гедзун В.І.);

Лисинчук Антон, учень 8 класу Опорного закладу «Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. №2» (вчитель Полонська Л.І.);

Вовк Катерина, учениця 9 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Монастирищенська спеціалізована школа №5» (вчитель Лозова Т.В.);

Бровко Владислава , учениця 10 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит» (вчитель Костриця І.В.).

Харенко Єлизавета , учениця 11 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит» (вчитель Лампіка Ю.В.).

Локайчук Анастасія, учениця 11 класу Опорного закладу «Монастирищенський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. №2» (вчитель Полонська Л.І.);

234234323234543545435

ІІ місце

Бердій Соломія, учениця 7 класу Сатанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст..(вчитель Власюк Л.С.);

Софієнко Ірина, учениця 8 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит» (вчитель Костриця І.В.);

Андрущенко Олександр, учень 9 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит» (вчитель Костриця І.В.);

Анісімов Іван , учень 10 класу Опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. «Ліцей «Ерудит» (вчитель Лампіка Ю.В.).

Ситник Руслан, учень 11 класу Леськівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. (вчитель Левінська О.В.);

ІІІ місце

Власюк Дмитро, учень 8 класу Сатанівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст..(вчитель Власюк Л.С.);

Сарана Олександр, учень 9 класу Опорного закладу І-ІІІ ст.. «Цибулівський заклад загальної середньої освіти (вчитель Безкоровайна І.М.);

Ференц Анастасія, учениця 10 класу Опорного закладу «Цибулівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст..» (вчитель Безкоровайна І.М.)

Махомета Олександр, учень 11 класу Коритнянського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст.. (вчитель Пархомець А.В.)

Вітаємо переможців і бажаємо їм успіхів у подальшому вивченні хімії.