32673258354На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 06.06.2022 р.  № 527 «Про деякі питання національно-патріотичного виховання в закладах освіти України», у відповідності до реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України до 2025 року, Концепції розвитку природничо- математичної освіти (STEM-освіти) до 2027 року, ухваленої Урядом 05 серпня 2020 р., з метою посилення національно-патріотичного виховання дітей та молоді у період війни РФ проти України інноваційними підходами STEM-освіти,
КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» за підтримки Управління освіти і науки Черкаської обласної військової адміністрації оголошує обласний конкурс «Незалежна Україна: історія, що твориться сьогодні».

Мета Конкурсу – посилення ролі національно-патріотичного виховання дітей, учнівської молоді та здобувачів освіти, формування Українця, що діє на основі національних та європейських цінностей із застосуванням STEM/STEAM/STREAM-освіти, яка визначає комплекс заходів, пов’язаних з  поширенням інновацій у галузі освіти.
Участь у конкурсі можуть брати педагогічні працівники закладів дошкільної, загальної середньої освіти, позашкільної освіти та професійної (професійно-технічної) освіти області-автори конспектів уроків, сценаріїв виховних занять, заходів чи освітніх проєктів у відповідності до теми Конкурсу.

ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ
І етап: 22 серпня-30 вересня 2022 р.– прийом конкурсних матеріалів.
ІІ етап: 01-10 жовтня 2022 р. – аналіз, експертна оцінка та визначення переможців.
ІІІ етап: 11-14 жовтня 2022 р. – оголошення результатів, оприлюднення конкурсних робіт та відзначення переможців.

Заявку та конкурсні матеріали (подаються в електронному вигляді або посилання на платформи, на яких учасники розмістили відповідні конкурсні матеріали для перегляду), оформлені згідно з умовами Конкурсу необхідно надіслати на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 30 вересня 2022 року.
Для участі Конкурсі необхідно подати:
− заявку (оформлюється на першій сторінці, по центру аркуша, де вказується ПІП (БЕЗ СКОРОЧЕНЬ!) автора, посада та назва закладу освіти.

НАПРИКЛАД
Лисенко Валентина Миколаївна,
учитель початкових класів,
Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No15
Черкаської міської ради Черкаської області

УВАГА: надсилаючи заявку учасники погоджуються з умовами конкурсу та дають згоду на розміщення авторської конкурсної роботи на сайті КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» за посиланням https://sites.google.com/view/centr21/%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D1%96%D0%BD%D0%BA%D0%B0.
− конкурсні матеріали (подаються в електронному вигляді або посилання на платформи, на яких учасники розмістили відповідні конкурсні матеріали для перегляду), оформлені згідно з умовами Конкурсу.
Робота друкується шрифтом Times New Roman текстового редактора Word розміру 14 на одному боці аркуша білого паперу формату А4 з інтервалом 1,5 (до 30 рядків на сторінці), до якого вноситься фото та текстова інформація. Поля: – 20 мм. Обсяг роботи до 10 сторінок. До конспекту можуть входити додатки та список використаних джерел оформлений відповідно до вимог. Текст роботи має бути написаний без орфографічних, пунктуаційних та стилістичних помилок.

Оцінювання конкурсних робіт здійснюється за бальною системою у
відповідності до критеріїв:
− відповідність змісту заходу обраній темі – 5 балів;
− послідовність і логічність побудови заходу – 5 балів;
− творчий підхід – 5 балів;
− компетентності, розвитку яких сприяє захід – 15 балів;
− доступність використаного навчально-методичного забезпечення – 5 балів;

− естетичний рівень та дотримання вимог щодо оформлення матеріалів, використання якісних фото та ілюстрацій – 5 балів;
− оригінальність та/чи інноваційність – 10 балів.
Журі не розглядає (не оцінює) конкурсні роботи, які не відповідають вимогам:
− заявка не оформлена належним чином;
− конкурсна робота не відповідає умовам;
− заявка подана після закінчення терміну подання;
− конкурсна робота містить матеріали, що порушують законодавство України.
− робота не є оригінальною, містить плагіат.
Роботи оцінюються за визначеною бальною системою (максимальна кількість балів – 50 балів). Загальний бал, що присуджується кожній роботі, визначається як середнє арифметичне (складаються всі оцінки і діляться на кількість присутніх членів журі). Якщо роботи, що претендують на перше, друге та третє місця, набрали однакову кількість балів, тоді проводиться голосування.
Підбиття підсумків Конкурсу оформлюється протоколом журі.

Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами І, ІІ та ІІІ ступеня і сертифікатами про підвищення кваліфікації обсягом 15 год (0,5 кредиту)