34753485438654З метою надання базових знань з основ інфомедійної грамотності, розвитку критичного мислення, опанування інструментами оцінки медіапростору, коли у період агресії РФ громадяни не отримують необхідної інформації, а перебувають у ейфорії сенсаційної залежності, емоційних викликів і фейків, та в рамках реалізації освітнього хабу «Медіаосвіта як ресурс для ПЕРЕМОГИ у період війни» протягом червня 2022 р. відбудуться одноденні навчальні тренінги.

           До участі у тренінгах запрошуються: працівники методичних служб, центрів професійного розвитку педагогічних працівників, заступники директорів ЗЗСО з навчальної та/або виховної роботи.

           Для участі у тренінгах необхідно у відповідності до району зареєструватись за посилання, вказаним у таблиці до 03 червня 2022 року (включно).

           Для реєстрації скопіюйте в таблиці необхідне вам посилання для реєстрації і вставте його в адресний рядок свого інтернет браузера (бажано використовувати Google Chrome).

Дата

Район

Посилання для реєстрації

14 червня

2022 р.

Звенигородський/

Уманський район

(на базі закладу освіти у районі)

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdeB2Acp

MH00ribdgBGwY1fVup6OPuBL52dOLM62

Nyu4LThYg/viewform

Педагогічні працівники, які будуть запрошені для участі у тренінгах отримають лист на пошту, вказану під час реєстрації.

Наголошуємо: тренінги відбудуться в режимі ОФЛАЙН!

За результатами участі у навчальних тренінгах учасники отримають сертифікат на 6 год (0,2 кредити ЄКТС).

         Просимо проінформувати заклади освіти про можливість участі у навчальних тренінгах у рамках реалізації освітнього хабу «Медіаосвіта як ресурс для ПЕРЕМОГИ у період війни».