4230987066567549Національне мультипредметне тестування відбуватиметься в комп’ютерному форматі. Сьогодні Український центр оцінювання якості освіти пропонує випускникам загальноосвітніх закладів потренуватися виконувати завдання демонстраційного варіанта тесту в спеціальному онлайн-середовищі Львівського регіонального центру оцінювання якості освіти. 

Зауважте, що інтерфейс запропонованого тестувальника відрізняється від того, який буде на реальному НМТ, однак за структурою, типами завдань, тривалістю їх виконання демонстраційний варіант аналогічний до вступного тесту. 

Учасники тестування матимуть 90 хвилин, упродовж яких потрібно буде виконати 60 завдань із трьох навчальних предметів: 

  • української мови (завдання 1–20); 
  • математики (завдання 21–40); 
  • історії України (завдання 41–60). 

Як під час виконання демонстраційного тесту, так і під час реального тестування вони зможуть вибирати послідовність виконання завдань, за потреби повертатися до того чи того завдання, змінювати варіант відповіді, а після завершення роботи над тестом отримають результати тестування за кожен блок завдань НМТ. 

Перед початком виконання завдань УЦОЯО просить  правдиво відповісти на 4 запитання про себе, адже ці відповіді допоможуть зібрати важливу для регіональних центрів оцінювання якості освіти статистичну інформацію. Нині багато потенційних учасників одночасно використовують тестувальник, тому можуть мати місце певні затримки із його роботою, не хвилюйтеся: упродовж реального тестування такого не буде, адже кількість одночасних користувачів організатори будуть обмежувати.  Якщо хтось із випускників не зміг відкрити тестувальник, слід спробувати скористатися іншим браузером, а також перевірити налаштування систем безпеки на своєму комп’ютері.

Під час реального тестування у випускників буде змога використовувати  довідкові матеріали з математики, тож і тепер рекомендуємо працювати над завданням з використанням їх. 

Якщо у вас наразі повільний інтернет або немає можливості працювати протягом 90 хвилин за комп’ютером –  завантажте файл із вкладення, виконайте завдання і звірте свої відповіді з правильними.