3436450674343975

Наразі тисячі дітей перебувають у стресових ситуаціях, мають зависокий рівень тривожності та страху, втрачають зв'язок з реальністю і контроль над власним життям, ведуть малорухливий спосіб життя, що впливає на стан здоров’я. Тому особливо важливо в цих умовах забезпечити режим емоційно-забарвленої рухової активності. Над цим працюють, в першу чергу, вчителі фізичної культури.

20220411 12232511 квітня 2022 року на базі КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищенської міської ради» у дистанційному режимі, на платформі GOOGLE MEET, було проведено онлайн-зустріч вчителів фізичної культури. У заході взяли участь 14 педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти громади.

Директор КУ «ЦПРПП ММР» Неля Залозна привітала учасників зустрічі та донесла важливість онлайн уроків фізичної культури з метою зміцнення здоров’я, підвищення рухової активності, зміцнення єдності та патріотичного виховання.

 Консультант КУ «ЦПРПП ММР» Тетяна Гуцал  ознайомила присутніх із проєктом уроків фізичної культури онлайн «Перемагаємо разом», організаторами якого є   Міністерство освіти і науки України, Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Рух Олександра Педана «Джуніор», за підтримки Міжнародного дитячого фонду ООН «ЮНІСЕФ». Проєкт спрямований на реалізацію програми Президента України «Здорова Україна» у воєнний час. Участь у проєкті передбачає:

  • безкоштовне навчання для вчителів;
  • практичний супровід і методичне забезпечення;
  • допомога в організації уроків Єдності;
  • участь у синхронних онлайн уроках.

         Завершенням онлайн-зустрічі був перегляд на youtube-каналі Junior звернення лідера Спортивного руху Олександра Педана та фрагмент наймасштабнішого Всеукраїнського уроку фізичної культури онлайн, присвячений Міжнародному дню спорту на благо миру та розвитку.

20220411 120923636743905

Учасники онлайн-семінару обмінялись думками, пропозиціями та побажаннями.