Zoom vbGYO7Pp5ZFB IMG 1644505007761

7 лютого 2022 року, згідно наказу № 406 від 02 квітня 2021 року «Про реалізацію інноваційного освітнього проєкту всеукраїнського рівня за темою «Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення для закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації Державного стандарту базової середньої освіти»» для консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників та вчителів мистецької освітньої галузі відбувся Zoom-вебінар «Методичний інтенсив «Навчання мистецтва у 5-му класі по-новому у фокусі НУШ»».

Спікери заходу Наталія Лемешева, методист предметів мистецької освітньої галузі КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР», Олена Гайдамака, кандидатка педагогічних наук, Інституту модернізації змісту освіти обговорили разом з учасниками шляхи формування в п’ятикласників ключових компетентностей та наскрізних умінь під час навчання інтегрованого курсу «Мистецтво» в 5-х класах НУШ, особливості адаптаційного періоду навчання мистецтва, специфіку роботи з підручником.

Zoom 5UszinTnUKZoom VWHdeCIynL

Учасники вебінару були ознайомлені з модельною навчальною програмою «Мистецтво. 5-6 класи» автор Л.Масол, О. Просіна та підручником до цієї програми «Мистецтво 5 клас» авторів Олени Гайдамаки, Наталії Лемешевої. Приємно було почути, що в підручнику використано відео-матеріал нашої вчительки мистецтва ОЗЗСО І-ІІІ ступенів «Ліцей «Ерудит» Щерби Людмили. Слід відзначити, що КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищенської міської ради» досить щільно і активно працює з цією вчителькою. Результатами цієї співпраці стали: участь у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року -2020» в номінації «Образотворче мистецтво», в якому вона посіла ІІ місце в зональному етапі; підготовка матеріалів на обласний Конкурс на кращий електронний освітній ресурс у 2020-2021навчальному році (ІІ місце).

Людмила Олексіївна є активним учасником також обласної творчої групи вчителів образотворчого мистецтва при КНЗ «ЧОІПОПП ЧОР», що працює над темою: «Дистанційна школа з образотворчого мистецтва та мистецтва».

Учасники заходу отримали сертифікат підвищення кваліфікації на 2 академічні години.