77778857768Розпочато інформаційну кампанію щодо підготовки та проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. З 1 лютого до 9 березня проходитиме реєстрація здобувачів повної загальної середньої освіти для проходження основної сесії ДПА/ЗНО у 2022 році. У зв’язку з цим 24 січня 2022 року відбувся онлайн-семінар для відповідальних за зовнішнє незалежне оцінювання в територіальної громади та відповідальних за реєстрацію учнів для проходження ЗНО в закладах загальної середньої освіти.

Під час зустрічі Лісова Наталія Іванівна, проректор з питань ЗНО та моніторингу якості освіти КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» та Федоренко Тетяна Андріївна, методист лабораторії-центру зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти ознайомили учасників з особливостями реєстрації учнів та основними вимогами до якісного формування комплектів реєстраційних документів, дали відповіді на питання, що стосуються реєстрації учнів, які навчаються за кордоном, потребують створення особливих умов під час тестування у зв’язку із станом здоров’я або є внутрішньо переміщеними особами і мають проблеми з паспортними документами.

У вкладенні можна ознайомитися з презентацією щодо комплектування реєстраційних документів учнів, а також із «Путівником учасника ЗНО-2022», який ви можете запропонувати для ознайомлення одинадцятикласникам.