5654565Повідомляємо, що до Тижня Дошкілля в України із 27 вересня 2021 року відділ дошкільної освіти КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти Черкаської обласної ради» проводить серед педагогів закладів дошкільної освіти фестиваль авторської казки для дошкільника «Казка за казкою».

Для участі у фестивалі, педагог, автор казки, має викласти текст свого літературного твору, ілюструвати його або відзняти відео театралізації цієї казки. Матеріали треба опублікувати на своїй сторінці у соцмережі фейсбук із хештегом #КазкаЗаКазкою# (хештег рекомендуємо скопіювати). Після публікації матеріалів до 04 жовтня 2021 року Вам необхідно надіслати відомості про заклад та про автора за посиланням https://cutt.ly/5Eq6VpB.

06 жовтня з 9:00 до 11 жовтня 2021 року на сайті «Дивограй дошкільної педагогіки» відділу дошкільної освіти в розділі «Новини» https://divo.klasna.com/uk/site/novini.html та на сайті КНЗ «ЧОІПОПП Черкаської обласної ради» http://oipopp.ed-sp.net/ у систематизованому вигляді будуть доступні всі подані матеріали педагогів, авторів казок для дітей дошкільного віку, в яких вони діляться своїми літературними надбаннями з усіма іншими педагогами.

Кращі роботи будуть обрані за результатами читацького голосування. Підсумки фестивалю будуть оголошені 13 жовтня 2021 року на сайті «Дивограй дошкільної педагогіки» відділу дошкільної освіти https://divo.klasna.com/uk/site/novini.html