20210908 14560320210908 145822

Стрімка еволюція технологій веде до того, що незабаром найбільш популярними та перспективними на планеті фахівцями стануть програмісти, IT-фахівці, інженери, професіонали в галузі високих технологій і т.д. У віддаленому майбутньому з'являться професії, про які зараз навіть уявити важко, всі вони будуть пов'язані з технологією і високо технологічним виробництвом. Постає питання - як підготувати таких фахівців?

 STEAM –освіта – це один із трендів у світовій освіті, яка зараз дуже актуальна. У STEM-освіті активно розвивається креативний напрямок, що включає творчі та художні дисципліни (промисловий дизайн, архітектура та індустріальна естетика і т.д.). Тому що майбутнє, засноване виключно на науці, навряд чи когось порадує. Але майбутнє, яке втілює синтез науки і мистецтва, хвилює нас вже зараз. Вже сьогодні потрібно думати, як виховати кращих  представників  майбутнього.

20210908 14591820210908 150247

Саме тому, 8 вересня в ОЗ ЗСО «Монастирищенський «Ліцей «Ерудит» відбулося організаційне засідання новоствореної педагогічної STEM-спільноти вчителів Монастирищенської громади під керівництвом консультанта КУ «ЦПРПП ММР» Свердлик Н.П. Наталія Павлівна детально презентувала питання «STEM – технологія – найкращий шлях впровадження концепції НУШ в освітній процес». Учасники зібрання обговорили дане питання. Для практичної реалізації впроваженння STEAM – освіти в освітній процес педагоги вирішили підготувати та провести освітній хакатон, який є прикладом проектної методології навчання. Це конкурсна подія, коли команди працюють над ідеєю, співпрацею, проектуванням, прототипом, ітерацією та представляють рішення запропонованого завдання. Бажаємо педагогічній STEM-спільноті творчих успіхів у реалізації креативних ідей та впровадження освіти майбутнього.