546372847У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей.Управління  освіти, молоді та спорту Монастирищенської міської ради  та міська організація Профспілки працівників освіти і науки України вітають наймолодших жителів нашої громади з цим святом.

Саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини та рідний край.Від нашої уваги, любові, виховання залежить доля дітей.І якщо ми будемо ростити їх у добрі, змалечку оточимо їх любов’ю та милосердям, вони змінять наше життя на краще!Давайте створимо для них щасливий світ. Світ, у якому ніколи не буде жорстокості, сліз та страждань. Зігріймо їх теплом свого серця та батьківською ласкою.

     Висловлюємо глибоку вдячність батькам, які виховують у своїх малюках високі моральні та духовні цінності, патріотизм та порядність. Закликаємо усіх сьогодні і кожного наступного дня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.