333324242425310 квітня 2021 року для одинадцятикласників закладів загальної середньої освіти на базі опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Монастирищенський «Ліцей «Ерудит» відбулося пробне зовнішнє незалежне оцінювання. На тестування було зареєстровано  97 учасників: 18 учнів – англійської мови, 35 учнів – української мови і літератури, 8 учнів – з української мови, 22 учні – з математики профільного рівня, 2 учні – з математики стандартного рівня, 10 учнів – з історії України та 2 учні – з біології. Для проходження тестування з’явилося 90 учасників, що становить 92,8% від усіх зареєстрованих. 7 учнів не змогли бути присутніми через хворобу. Вони отримають невикористані тестові зошити у своїх навчальних закладах до 14 квітня 2021 року.

Пробне ЗНО проходило організовано, з дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки: використання масок, дезінфекторів, збереження соціальної дистанції. Медичним працівником було здійснено термометрію учасників та 30 педагогічних працівників пункту тестування.

Під час проходження пробного тестування учасники мали змогу ознайомитися з процедурою основної сесії ЗНО, перевірити свої знання та вміння, отримані під час навчання у школі.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО створені інформаційні сторінки. Окрім участі в пробному ЗНО з одного з навчальних предметів, кожний зареєстрований учасник або учасниця зможе додатково завантажити тестові зошити з усіх навчальних предметів із переліку предметів ЗНО-2021 та пройти тестування вдома. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному їм потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» упродовж 10–14 квітня. Для тих, хто скористається такою можливістю, результати  пробного ЗНО буде оприлюднено в особистих кабінетах учасників до 30 квітня.