КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників Монастирищепнської міської ради" повідомляє, що The International Historical Biographical Institute (Dubai - New York - Rome - Jerusalem - Beijing) (IHBI)  у співпраці з Волинським національним університетом імені Лесі Українки, Луцьким національним технічним університетом, Волинським інститутом післядипломної педагогічної освіти та Рівненським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти відповідно до наданого міжнародного гранту пропонують програми міжнародного стажування і підвищення кваліфікації.

https://whfpdubai.com/uk/mizhnarodna-programa-pidvischennya-kvalifikacii

http://vippo.org.ua/view_news.php?id=3289

Координатор і офіційний представник IHBI в Україні, професор, доктор історичних наук Недужко Юрій Вікторович    моб. (066)-84 -97 -595

Координатор Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників, заступник директора ВІППО з проектної діяльності і платних послуг Рубльова Наталія Олександрівна . Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.    Телефон: 0506780151

Міжнародну програму підвищення кваліфікації керівників закладів освіти,  педагогічних та науково-педагогічних працівників адаптовано відповідно до Порядку підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2019 р. №800 із змінами, внесеними згідно з постановою Кабінету Міністрів України №1133 від 27.12.2019.

Ви прослухаєте лекції та виступи відомих світових лідерів в сфері політики, бізнесу, науки, культури, освіти, зокрема, Елона Маска,  Джастіна Трюдо, Камали Харріс, Стівена Спілберга, Терези Мей, Джеффа Безоса, Білла Гейтса, Арнольда Шварценеггера, Джоанн Роулінг,  Шакіри, Селени Гомес, Вілла Сміта, Джима Керрі, Ріанни, Марка Цукерберга та інших. Забезпечується переклад або субтитрування, крім того наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.

А також, будуть залучені провідні викладачі ІППО, національних університетів та Національної академії наук України.

В програмі візьмуть участь 3 Нобелівських лауреатів, 2 Пулітцерівських, 7 лауреатів премії Оскар, 15 лауреатів інших Міжнародних премій,  а також 2 лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки.

Що дає Вам участь в цій програмі?

  • Нові знання, ідеї, передовий досвід і фахові компетентності, які вимагаються Міністерством освіти і науки України.
  • Сертифікат про проходження Міжнародної програми на 120 годин або 4 кредити ECTS(з них 15 годин передбачено під питання інклюзивної освіти/0,5 кредиту ECTS), в якому зазначено  отримання Вами міжнародного освітнього гранту та  загальні, ключові та професійні компетентності, набуті під час проходження програми, а також
  • Присвоєння кваліфікації Міжнародного Вчителя/Викладача, що підтверджує високий рівень отриманої кваліфікації і дозволяє, в тому числі, іноземцям, які  мають диплом про вищу освіту, претендувати на роботу і займати посади в галузі освіти та визнається в країнах Близького Сходу,  Північної Африки, Китаї, Індії, Японії, ряді штатів США, країнах Південної Європи та Латинської Америки тощо.
  • Цікаві і знамениті спікери, яких Ви не зустрінете на жодних інших курсах. Це унікальна програма. Ви завжди зможете пишатися і в пристойній формі похизуватися перед колегами, учнями і власними дітьми тим, що проходили Міжнародну програму, де ключовими спікерами були Елон Маск, Джоанн Роулінг, Джефф Безос, Стівен Спілберг тощо, тобто визначні особистості, які є прикладом для молодого покоління, відомі всьому світу, є моральними лідерами та по суті перетворилися  на Легенди. Вчиться у них і цитуйте їх.  Ваш кругозір, престиж, визнання, авторитет і значимість для оточення тільки зростатимуть.

Міжнародна програма підвищення кваліфікації керівників закладів освіти,  педагогічних та науково-педагогічних працівників розрахована на 120 годин. За наслідками проходження програми буде виданий спільний міжнародний сертифікат від IHBI та ІППО, оформлений відповідно до вимог українського законодавства, який засвідчує отримання міжнародного освітнього гранту та проходження Міжнародної програми підвищення кваліфікації керівників закладів освіти, педагогічних та науково-педагогічних працівників в обсязі 120 годин або 4 кредитів ECTS (з них 15 годин передбачено під питання інклюзивної освіти/0,5 кредиту ECTS) та отримані загальні, ключові та професійні компетентності, а також присвоєння кваліфікації Міжнародного Вчителя/ Викладача.

Початок і закінчення програми:  10 червня - 10 липня 2021 року.

Витрати педагогічних працівників для участі в програмі складають 1200 гривень. Міжнародним освітнім грантом покривається решта вартості програми, в розмірі 28 800 гривень.

Реєстрація: початок реєстрації  30 березня 2021, завершення реєстрації 30 квітня 2021 року через  офіційну електронну пошту Інституту Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Кількість місць обмежена.

Для реєстрації необхідно виконати декілька простих кроків:

1. Надішліть наступну інформацію на наш офіційний e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Прізвище, Ім’я По-Батькові українською мовою та латиницею,

Своє місто і область

Місце роботи

Посаду

Свій  e-mail  

Cвій мобільний телефон

В темі Вашого листа обовязково вкажіть – Реєстрація на міжнародну  програму!

2. Після проведення Вашої реєстрації на програму Вам будуть виставлені платіжні реквізити для оплати реєстраційного внеску, а після підтвердження оплати, Ви отримаете доступ до закритого каналу, де з початком програми будуть розміщуватися лекції та виступи наших спікерів.

Оплата реєстраційного внеску: після проведення реєстрації приймається з  31 березня по  14 травня 2021 року включно.  

Видача сертифікатів: до 15 липня 2021 року.