6453423456

Управлінням Державної служби якості освіти у Черкаській області проводиться робота, спрямована на розбудову системи забезпечення якості освіти та надання рекомендацій закладам освіти щодо формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти та здійснення самооцінювання їх діяльності.

Враховуючи важливість і актуальність зазначених питань, пропонується провести онлайн-семінари з питання розбудови внутрішньої системи забезпечення якості освіти у закладах освіти.

Запрошуємо до участі в заходах представників органів управління у сфері освіти. Водночас просимо сприяти участі в онлайн-семінарі керівників закладів загальної середньої освіти та дошкільної освіти вашої громади.

Заходи відбудуться:

- для керівників закладів дошкілля - 01.04.2021 об 11.00 (попередня реєстрація учасників онлайн-семінару здійснюється за посиланням: https://forms.gle/SnSmby8zKt9395Db8)

- для керівників закладів загальної середньої освіти –01.04.2021 о 14.00 (попередня реєстрація учасників онлайн-семінару здійснюється за посиланням: https://forms.gle/rLLyBKKrsKwoQERW6)

Кожний учасник отримає інформацію для доступу до семінару на зазначену при реєстрації електронну адресу.